facebook
^Powrót na górę

 • 1 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
  Spółdzielnia „Dębowy Las” specjalizuje się w usługach z zakresu remontu lokali mieszkalnych, pomieszczeń usługowych, biurowych, kompleksowym wykończeniem wnętrz oraz adaptacji pomieszczeń. Wykonujemy prace brukarsko-kamieniarskie. Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo gwarancję solidnego i terminowego wykonania powierzonych nam prac.
 • 2 Profesjonalny CATERRING
  Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu szeroko pojętych usług cateringowych w całym województwie lubelskim.Spółdzielnia "Dębowy Las" gwarantuje zawsze profesjonalnie przeprowadzoną imprezę przy zapewnieniu właściwego doboru dań do charakteru przyjęcia, wysoką estetykę serwowanych potraw oraz bezszelestną obsługę. Posiadamy profesjonalne zaplecze kulinarne. Zamawiane u nas posiłki dowieziemy do każdego miejsca w województwie i nie tylko...
 • 3 Obsługa imprez plenerowych
  Nasza firma zajmuje się obsługą różnego rodzaju imprez plenerowych i festynów. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno na powietrzu jak i wewnątrz budynku. Swoją ofertę kierujemy praktycznie do wszystkich, którzy chcą uatrakcyjnić swoją imprezę plenerową, pragną zorganizować festyn, imprezę integracyjną, bankiet, huczne otwarcie bądź inne święto. Posiadamy różnego rodzaju dmuchawce, zabawki a dla maluchów oferujemy watę cukrową i popcorn.
 • 4 ODPOCZYNEK NAD WODĄ
  Jeżeli szukasz miejsca na wypoczynek, urlop, wakacje, wczasy, weekend w cichym, spokojnym i miłym miejscu przy piaszczystej plaży nad czystą wodą zbiornika wodnego „Dębowy Las” w Wołkowianach, to nasza firma zapewni ci dodatkowe atrakcje i umili czas tobie i twoim bliskim.
 • 5 SPRZEDAŻ PRZEPUSTEK WĘDKARSKICH
  Spółdzielnia socjalna „Dębowy Las” prowadzi sprzedaż pozwoleń wędkarskich na amatorski połów ryb na zbiorniku retencji wodnej „Dębowy Las”. Pozwolenia można nabyc w siedzibie spółdzielni w Wołkowianach 29A, w Urzędzie Gminy Żmudź w pok. Nr 3 lub bezpośrednio nad zbiornikiem u pracownika Spółdzielni.

Spółdzielnia Socjalna

"Dębowy Las"

  
  

Catering

CATERING


Obsługa przyjęć gastronomicznych:
-komunie
-chrzciny
-kinder bale
-bankiety
-konferencje
-urodziny
-wesela/poprawiny (w miejscu wyznaczonym przez klienta)

  Codzienne zapewnienie posiłków dla:
 -szkół
 -miejsc pracy
 -prywatnych mieszkań

 

Ponadto oferujemy możliwość wypożyczenia naczyń i sprzętu gastronomicznego.

Osoby online

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Zmień język

Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Spółdzielnia Socjalna "Dębowy Las"   
Wołkowiany 29A
22-114 Żmudź
pow. chełmski
woj. lubelskie

tel. 694 005 696

www.spoldzielniadebowylas.pl

Copyright © 2013. "Dębowy Las"  Rights Reserved.